evropský malíř 1. pol. 20. stol. - Chlapec na stohu

Olej na plátně, 36x50 cm, nesignováno, rám.

Pozn.: Vzadu přípis azbukou a štítek Bogdanow - Belski Nikolai Petrowitsch, č. 63.

evropský malíř 1. pol. 20. stol.
6237. Chlapec na stohu
Dražba ukončena:27.10.2016 21:11:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 300 Kč