evropský malíř 18. stol. - Podobizna šlechtice

Olej na plátně, 80x64 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

evropský malíř 18. stol.
52782. Podobizna šlechtice
Dražba ukončena:25.11.2020 20:32:25
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 100 Kč