evropský malíř 2. pol. 18. stol. - Dívka s pírkem

Olej na plátně, 42x33 cm. Nesignováno. Rámováno.

Nejdelší strana: 48 cm

evropský malíř 2. pol. 18. stol.
115471. Dívka s pírkem
Zbývá:10 dnů, 22 hodin
Konec dražby:29.05.2024 20:25:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 200 Kč