MENU
Vstup do aukce
147. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
12. května 2024 od 20:00
6. EXKLUZIVNÍ AUKCE
22. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Olej na plátně nalepeném na kartonu, 27x22 cm, rám.
> zpět na aukční výsledky
evropský malíř 2. pol 19. stol.
2376. Kuřák dýmky
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
vydraženo za:
2 900 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
2 900 Kč
limit (28.05.2015 12:40:57)
924
2 800 Kč
653
1 600 Kč
924
1 500 Kč
86