evropský malíř konce 18. stol. - Ruiny

Olej na plátně, 40x56 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Malba v minulosti odborně restaurována.

evropský malíř konce 18. stol.
22746. Ruiny
Dražba ukončena:27.09.2018 20:51:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč