evropský malíř počátku 20. stol. - Dětské radovánky

Olej na plátně, 69x100 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 119 cm

96761. Dětské radovánky
Dražba ukončena:28.06.2023 20:20:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč