evropský malíř přelomu 18. a 19. stol. - Veselí v krčmě

Olej na dřevě, 23x34 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Nejdelší strana: 59 cm

evropský malíř přelomu 18. a 19. stol.
96760. Veselí v krčmě
Dražba ukončena:28.06.2023 20:36:53
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:4 400 Kč