1. Fialky - Olej na dřevěné desce, 17x27 cm, signatura vlevo dole hůře čitelná, datováno vlevo dole 1904, rám.
2. Květiny v modré váze - Akvarel, 43x28 cm, signatura vlevo dole nečitelná, datováno dole uprostřed 1943, pasparta, nerámováno, nezaskleno.
Pozn.: pasparta zaprášena.
3. Kytice ve džbánu - Olej na plátně, 76x59 cm, nerámováno.
Pozn.: Plátno vzadu v polovině sešité - patrno na malbě.