F. Doubek - Navštívení anděla

Olej na plátně, 65x41 cm. Monogramováno vlevo dole F. D. Nerámováno.

106791. Navštívení anděla
Dražba ukončena:10.12.2023 21:50:16
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 600 Kč