F. Plecháč - Kytice

Olej na kartonu, 60x50 cm. Signováno vlevo dole F. Plecháč. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

F. Plecháč
24928. Kytice
Dražba ukončena:28.11.2018 18:55:03
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:4 800 Kč