F.  Synek - Velká kytice

Olej na kartonu, 80x65 cm, signováno vpravo dole F. Synek 1967, rám.

5333. Velká kytice
Dražba ukončena:28.09.2016 20:16:12
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 000 Kč