Jaroslav Fanta - Pražský motiv

Olej na kartonu, 23x16 cm, signováno vlevo dole Fanta, rám.

1919, Praha
Absolvent Figurální malířské školy v Praze. Cestoval po Itálii, Francii a Rakousku. Jeho hlavním motivem byl architektura Prahy a horské oblasti Tater a Krkonoš. Přítel fotografa Josefa Sudka.

1884. Pražský motiv
Dražba ukončena:28.01.2015 21:09:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 100 Kč