Josef Farský - Houbové zátiší

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 25x35 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 49 cm

o autorovi: 1914 – 1980
Rožmitálský malíř, autor příležitostných plakátů a stovek obrazů. Maloval krajinu kolem Rožmitálu a zátiší s ovocem, květinami a houbami.

106489. Houbové zátiší
Dražba ukončena:03.12.2023 21:34:54
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 600 Kč