Olej na plátně fixovaném na kartonu, 25x35 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Nejdelší strana: 49 cm
o autorovi: 1914 – 1980
Rožmitálský malíř, autor příležitostných plakátů a stovek obrazů. Maloval krajinu kolem Rožmitálu a zátiší s ovocem, květinami a houbami.