Felix Kreutzer - Měsíc nad vesnicí

Olej na plátně, 38x50 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen, malba poškozena. Vzadu štítek F. Kreutler 1835-1876.

o autorovi: 1835-1876
Německý malíř.

28858. Měsíc nad vesnicí
Dražba ukončena:27.02.2019 20:09:14
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč