Ferdinand Fiala - Jan Žižka

Olej na plátně nalepeném na kartonu, 67x52 cm, rám, signováno vpravo dole a datováno 1943.

Pozn.: Rám poškozen.

1888 Praha, 1953 Praha
Uměleckoprůmyslová škola, pak speciálka AVU (prof. Švabinský). Jako filmový výtvarník spolupracoval s Lamačem, Kolárem a Wassermanennm. Restaurátor obrazů a krajinář.

921. Jan Žižka
Dražba ukončena:29.01.2014 21:18:04
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:5 500 Kč