Ferdinand Fiala - Krajina s povozem

Olej na plátně, 99x98 cm, rám, signováno vpravo dole a datováno 1947.

1888 Praha, 1953 Praha
Uměleckoprůmyslová škola, pak speciálka AVU (prof. Švabinský). Jako filmový výtvarník spolupracoval s Lamačem, Kolárem a Wassermanennm. Restaurátor obrazů a krajinář.

922. Krajina s povozem
Dražba ukončena:29.01.2014 20:51:57
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 700 Kč