Ferdinand Vlk - Čertovka

Olej na plátně, 65x85 cm. Signováno vpravo dole F. Vlk 25. R8m.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1899 - 1965

29017. Čertovka
Dražba ukončena:28.02.2019 18:20:25
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 700 Kč