Ferdinand Vlk - Kostelík na kopci

Olej na plátně, 28x41 cm. Signováno vpravo dole F. Vlk. Rám.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1899 - 1965

21321. Kostelík na kopci
Dražba ukončena:27.06.2018 22:10:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 200 Kč