Ferdinand Vlk - Oslík

Olej na kartonu, 45x60 cm, signováno vpravo dole F. Vlk, rám.

o autorovi: 1899 - 1965

12040. Oslík
Dražba ukončena:29.06.2017 20:42:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:4 000 Kč