Ferdinand Vlk - Plachetnice na moři - oboustranný obraz

Olej na plátně, 38x55 cm, signováno vpravo dole F. Vlk, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1899 - 1965

8965. Plachetnice na moři - oboustranný obraz
Dražba ukončena:30.03.2017 20:17:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 500 Kč