Ferdinand Vlk - Rožmberské domky

Olej na plátně, 46x61 cm. Signováno vpravo dole Ferdinand Vlk 53. Rámováno. Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1899 - 1965

86061. Rožmberské domky
Dražba ukončena:06.11.2022 20:24:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 100 Kč

1 100 Kč 05.11.2022 22:01:47 411
1 000 Kč 27.10.2022 22:23:01 5255