Fernand Leger

52296. Plakát - Musée National D'art Moderne

popis: Litografie, 23x16 cm. Signováno vpravo dole v tisku Fernand Leger. Volný list.

dražba ukončena: 11.11.2020 20:42:00

vyvolávací cena: 500 Kč

nebylo vydraženo