Litografie, 23x16 cm. Signováno vpravo dole v tisku Fernand Leger. Volný list.
o autorovi: 1881 – 1955 Všestranný francouzský výtvarník – malíř, sochař, grafik, dekoratér, filmový tvůrce a výtvarný teoretik.