Fjodor Ivanovič Melnikov - Práce na poli

Olej na plátně fixováném na kartonu, 36x46 cm. Signováno vpravo dole Melnikov. Rám, pasparta.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Zezadu přípis.

o autorovi: 1892 – 1971
Ruský malíř.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 22 000 Kč

87748. Práce na poli
Dražba ukončena:14.12.2022 23:10:33
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 800 Kč