Fjodor Ivanovič Melnikov - U chalupy

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 37x49 cm. Signováno vpravo dole Melnikov. Nerámováno.

Nejdelší strana: 49 cm

o autorovi: 1892 – 1971
Ruský malíř.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 22 000 Kč

111226. U chalupy
Dražba ukončena:04.02.2024 20:46:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 04.02.2024 20:38:16 14507
500 Kč 28.01.2024 14:22:20 10207