Follower Henry le Riche - Zámecká kytice

Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vpravo dole follower Henry le Riche. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 84 cm

vydraženo top
100912. Zámecká kytice
Dražba ukončena:20.08.2023 21:10:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč