Forman, E. Obrecht, a další - Soubor 4 prací

Různé techniky, od 23x31 cm do 50x35 cm. Všechny signovány. 2x rám, pasparta, sklo, 1x rám, sklo, 1x rámováno.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

Forman, E. Obrecht, a další
304752. Soubor 4 prací
Dražba ukončena:09.05.2020 20:20:32
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 800 Kč