Francie 19. století - Portrét dámy

Pastel, 50x40 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Stav: Malba mírně poškozena.

Nejdelší strana: 67 cm

Francie 19. století
99860. Portrét dámy
Dražba ukončena:30.07.2023 21:36:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 500 Kč