Francie kolem roku 1900 - Prsten zlato 750/1000, hrubá hmotnost 1,65g

Prsten z přelomu 19/20  století. Původ Francie. Přírodní rubín a drobné říční perly. Velikost prstenu 54.

Pozn.: Přiložena výdajová boleta puncovního úřadu.

Francie kolem roku 1900
91779. Prsten zlato 750/1000, hrubá hmotnost 1,65g
Dražba ukončena:15.03.2023 20:31:54
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč