František Bartůněk - Odvrácený dívčí akt

Olej na plátně, 109x154 cm, signováno vpravo dole Fra. Bartůněk 1947, rám.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1917 se narodil v Pardubicích František Bartůněk, operní sólista v Praze, Liberci, Plzni a Olomouci a malíř portrétů

12308. Odvrácený dívčí akt
Dražba ukončena:20.09.2017 19:40:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:15 000 Kč