František Beneš, Dagmar Sochorová

307446. Soubor 3 Art Protis

popis: Rozměry 42x42 cm a 2x 94x74 cm. 2x Rámováno.

Pozn. Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 30.01.2021 20:04:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 100 Kč