František Bílek (1907) - Lesní tůň

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 40x50 cm. Signováno vpravo dole Fr. Bílek. Nerámováno.

o autorovi: 1907 – 1985

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 000 Kč.

308222. Lesní tůň
Dražba ukončena:09.04.2021 20:02:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč limit (09.04.2021 2:50:02) 5734
500 Kč 06.04.2021 21:21:13 7513