František Bílek (1907) - Pohled na Trosky

Tempera, 35x50 cm. Signováno vpravo dole Bílek. Rám, sklo. Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1907 – 1985

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 000 Kč.

38293. Pohled na Trosky
Dražba ukončena:28.11.2019 22:27:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 500 Kč