František Chaun - Barevná abstrakce

x x x x

Olej na plátně, 100x60 cm. Signováno vpravo dole Chaun. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Díla byla darována rodině současného majitele přímo od autora.

o autorovi: 1921 - 1981

36689. Barevná abstrakce
Dražba ukončena:31.10.2019 19:56:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč