František Chaun - Barevné škály

Olej na desce, 49x44 cm. Signováno vlevo dole Chaun. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1921 - 1981

58773. Barevné škály
Dražba ukončena:29.04.2021 21:47:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 600 Kč