František Chaun - Cirkus

Olej na kartonu, 50x70 cm. Signováno vpravo dole Chaun 68. Rám.

Pozn. Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1921 - 1981

37902. Cirkus
Dražba ukončena:27.11.2019 19:56:00
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:6 500 Kč