František Chaun

37902. Cirkus

popis: Olej na kartonu, 50x70 cm. Signováno vpravo dole Chaun 68. Rám.

Pozn. Rám mírně poškozen.

zbývá: 6 dnů, 19 hodin

konec dražby: 27.11.2019 19:56:00

vyvolávací cena: 900 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 2 600 Kč