František Chaun

37895. Krajina s měsícem

popis: Olej na kartonu, 50x65 cm. Signováno vlevo dole Chaun 73. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 8 dnů, 20 hodin

konec dražby: 27.11.2019 19:49:00

vyvolávací cena: 900 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 100 Kč