František Chaun - Krajina s měsícem

Olej na kartonu, 50x65 cm. Signováno vlevo dole Chaun 73. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1921 - 1981

37895. Krajina s měsícem
Dražba ukončena:27.11.2019 19:51:16
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:8 500 Kč