František Chaun

37895. Krajina s měsícem

popis: Olej na kartonu, 50x65 cm. Signováno vlevo dole Chaun 73. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 27.11.2019 19:51:16

vyvolávací cena: 900 Kč

vydraženo za: 8 500 Kč