František Chaun - Město

Olej na kartonu, 50x65 cm. Signováno vlevo dole Chaun 73. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1921 - 1981

37892. Město
Dražba ukončena:27.11.2019 20:00:52
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:5 500 Kč