František Chaun

37892. Město

popis: Olej na kartonu, 50x65 cm. Signováno vlevo dole Chaun 73. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 27.11.2019 20:00:52

vyvolávací cena: 900 Kč

vydraženo za: 5 500 Kč