František Chaun

37892. Město

popis: Olej na kartonu, 50x65 cm. Signováno vlevo dole Chaun 73. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 8 dnů, 20 hodin

konec dražby: 27.11.2019 19:46:00

vyvolávací cena: 900 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 300 Kč