František Chaun - Zátiší

Olej na kartonu, 31x38 cm. Signováno vlevo dole Chaun 71. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1921 - 1981

35492. Zátiší
Dražba ukončena:26.09.2019 23:07:39
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:3 800 Kč