František Hladík - Žně

Olej na kartonu, 26x35 cm, signováno vpravo dole Hladík, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

16676. Žně
Dražba ukončena:28.02.2018 20:44:29
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:8 500 Kč