František Holdosí - Hrušky máslovky

Olej na dřevu, 51x35 cm. Signováno vpravo dole Fr. Holdosí. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

František Holdosí
23690. Hrušky máslovky
Dražba ukončena:31.10.2018 21:45:12
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 500 Kč