signatura  nečitelná - Žně

Olej na plátně. 100x82 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

signatura nečitelná
38871. Žně
Dražba ukončena:12.12.2019 20:19:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 400 Kč