František Josef Illem - Podzimní krajina s rybníkem

Olej na kartonu, 24x34 cm. Signováno vpravo dole F.J.G. Illem. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

František Josef Illem
27089. Podzimní krajina s rybníkem
Dražba ukončena:30.01.2019 20:01:21
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:3 300 Kč