František Motyčka ml. - Ženy v lázních

Olej na plátně, 47x73 cm. Signováno vpravo dole Motyčka 1932. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Podle Jaroslava Čermáka - Černohorky v harému.

o autorovi: 1904 - 1984

68825. Ženy v lázních
Dražba ukončena:25.11.2021 20:18:20
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 900 Kč