František Motyčka ml. - Ze Strahovských lesů

Olej na kartonu, 40x50 cm. Signováno vlevo dole Motyčka. Rám.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1904 - 1984

38269. Ze Strahovských lesů
Dražba ukončena:28.11.2019 22:04:41
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 600 Kč