František Pařík - Moravo, Moravo! a Čechy krásné, Čechy mé!

2x akvarel, 24x15 a 24x16 cm. Signováno vpravo dole F. Pařík 42. Volný list.

Pozn.: Mírně poškozeno.

František Pařík
39306. Moravo, Moravo! a Čechy krásné, Čechy mé!
Dražba ukončena:15.01.2020 21:38:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 15.12.2019 11:26:53 2443