František Pařízek - Valašská chalupa

Olej na kartonu, 49x65 cm. Signováno vpravo dole F. Pařízek. Rámováno.

Stav: Rám poškozen. Malba mírně poškozena.

304113. Valašská chalupa
Dražba ukončena:21.03.2020 20:05:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 100 Kč