František Pařízek - Zimní kouzlo

Olej na kartonu, 35x50 cm, signováno vlevo dole F. Pařízek, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

14677. Zimní kouzlo
Dražba ukončena:29.11.2017 21:36:36
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 000 Kč