František Pařízek - Žně na Českomoravské Vysočině

Olej na kartonu, 25x35 cm. Signováno vlevo dole F. Pařízek. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 40 cm

98004. Žně na Českomoravské Vysočině
Dražba ukončena:02.07.2023 20:36:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč