František Rous - Muž s kladivem

Obecný kov na bronzovém podstavci, celková výška 36 cm. Signováno F. Rous s věnováním.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1872 – 1936
Sochař. Byl současníkem J. V. Myslbeka a Jana Štursy. Studijně pobýval v Německu, také v Paříži, Londýně, Budapešti a ve Vídni, kde byl žákem profesorů Hellmera a Tilguera. Věnoval se portrétní tvorbě významných českých osobností i monumentální a náhrobní plastice.

108264. Muž s kladivem
Dražba ukončena:31.01.2024 20:39:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:3 100 Kč

3 100 Kč 31.01.2024 20:35:24 9751
3 000 Kč 06.01.2024 10:16:10 831