František Sadovský - Kovnolut 4 obrazů-česká krajina

4x olej na kartonu, od 21x31 cm do 22x32 cm. Všechny signovány F. Sadovský. 4x rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

o autorovi: 1909 – 1992
Povoláním učitel, věnoval se malířství jako svému koníčku, dosáhl v něm však vysoké úrovně, patří mezi vyhledávané umělce Vysočiny.

67893. Kovnolut 4 obrazů-česká krajina
Dražba ukončena:24.10.2021 20:32:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč